POZVÁNKA NA VELETRHY - 2 v 1

Nezůstávejme doma, vyražme do světa a pojeďme společně na dva lednové veletrhy, které nás zahřejí u srdce, zbaví zimní zachmuřenosti a vyvedou z ledové lednové nálady.

První z nich je další „půlročník“ Pitti Filati – jako vždycky: koncem ledna, tentokrát 24.1. – 26.1., ve Florencii, ve staré pevnosti Fortezza de Basso, nedaleko vlakového nádraží a kousek od slavného florentského historického centra. Přehlídka tvůrčích schopností italských i jiných světových výrobců přízí, kteří určují módní trendy pro příští sezónu. Jak zapadá Shima Seiki do tohoto konceptu? Vyvinula dokonalé softwarové řešení  spojující úsilí přádelen a pletáren, a tím je grafický vzorovací počítač APEX 3. Databáze přízí, skenování přízí, simulace pletenin z přízí, virtuální pletení, tvorba vzorů,  organizace výroby, výpočet spotřeby,  i následny  prodej – to vše lze řídit z jediné stanice díky konceptu TOTAL DESIGN SYSTEM.

Najdete nás na v sekci Fashion at Work, v přízemí, stánek  číslo  C/18-19.

 pitti-filati-2018-2

A z Florencie rovnou do Mnichova, na veletrh sportovních potřeb ISPO. Koná se ve dnech 28.1. – 31.1.  Je to zážitek, vidět na vlastní oči špičkové technologické a módní novinky nejrůznějších sportovních  odvětví. Potěší i to, že na veletrhu potkáme stánky českých a slovenských výrobců.

A jak zapadá Shima Seiki do konceptu sportu, či případně technických textilií? Díky svým plochým pletacím strojům pro výrobu 3D bezešvých pletenin, nebo díky svým hybridním strojům, které umí plést a „tkát“ v jednom.  Pro letošní ISPO si Shima Seiki přichystala kolekci sportovní voděodolné kolekce, kterou bude plést na místě a na míru. Najdete nás v sekci Brandnew area, B4, stánek 430, BN04.

Těšíme se na vás.

Helena Fišerová

KNIT-TEX CS, s.r.o.
Tel. +420 602 461722

pitti-filati-2018-3